MENTOR & MENTEE 2024 – 2025 EĞİTİM YILI İLE BAŞLIYOR! 

Değerli DEÜ İİBF Öğrencileri !

Öğrencilik yıllarınız hızla ilerliyor belki de sona ermek üzere. Çalışma yaşamı için kendinizi yeterince hazır hissediyor musunuz? Peki bu yıl yaklaşık 30 bin İİBF öğrencisinin sizler gibi mezun olacağını biliyor muydunuz? Tüm bu rekabet ortamında akademik alanlarınızda elde ettiğiniz kuramsal bilgilerin üstüne ekleyebileceğiniz neler olabilir?

Aklınızdaki bu sorulara yanıtlar bulmak için 50 yıllık bir deneyime sahip olan DEÜ İİBF Mezunları Derneği – İZİMDER olarak MENTOR & MENTEE Programını yeniden hayata geçiriyoruz.

Sizlerle aynı sıralara oturmuş, aynı hocalardan ders almış, aynı havayı solumuş ve en önemlisi, çalışmak için hayalini kurup planlar yaptığınız çeşitli iş alanlarında, yıllarca deneyim biriktirmiş mentorlarımız;  “Mentor ve Mentee“ programımızda sizlere birebir rehberlik yapmaya hazırlar.

Erişim sayfamız üzerinden tüm koşulları inceleyip programa başvurabilirsiniz. Yapılacak olan değerlendirmeler sonucunda size, iş yaşamındaki en önemli artıları kazandırabilecek, akademik bilincinizin üzerine iş deneyimlerinizi doğrudan deneyim sahipleri aracılığıyla alarak inşa etmenize yardımcı olacak Mentorunuz ile beraber bir deneyim yolculuğuna çıkabilirsiniz.

MENTEE olmak için lütfen “Mentee Başvuru Formunu “ doldurunuz! Öğrencilerimize destek verecek değerli öğretim elemanlarımız ve profesyonel dünyanın temsilcileri de MENTOR olmak için “ Mentor Başvuru Formunu “ doldurabilirler.

Bir mezun adayı için vazgeçilmez bir fırsat olan “ Mentor & Mentee Programına “ hemen şimdi http://www.deuiibfmezunlari.org/biz/ adresinden başvurun