Gezi Topluluğu

Derneğimizde seyahat etmeyi seven, seyahat ederken araştıran, öğrenen ve öğrendiklerini paylaşmayı seven üyelerimizi bir araya getirmek üzere 2012 yılında DEÜİİBF  MEZUNLARI DERNEĞİ GEZİ TOPLULUĞU’nu kurduk.
Dünyada hızla gelişen turizm sektöründe alternatiflerin artması sonucu bizlerin pasif izleyiciler konumundan çıkarak, aktivitenin içinde yer almalarını sağlamaya çalışıyoruz.
Yurtdışı programlarını hazırlarken  içeriğe önem veriyoruz. Üyelerimiz ve misafirleri bir haftanın, ayın ya da yılın stresini üzerlerinden atarak dinlenip eğlenirken aynı zamanda gidilen bölgenin  veya ülkenin tarihi, kültürel ve alışılmışın dışındaki doğal güzellikleri ile teknolojik yeniliklerini gezip keşfetme, görme, öğrenme Türk Damak tadına yakın olarak hazırlattığımız yöresel yemeklerini tatma fırsatını buluyorlar. Programlarımızı içinde ekstraların olmadığı ve akşam yemeklerinin dahil olacağı şekilde hazırlıyoruz. DEÜİİBF Mezunu Gezginleri olarak sizleri de tüm gezilerimizde DEÜİİBF MEZUNLARI DERNEĞİ GEZİ TOPLULUĞU çatısı altında yanımızda görmek isteriz.

KATILIM ŞARTLARI :
ÜYE :
Derneğe aidat borcu olmayan üye ile birlikte, üyenin eşi ve çocukları ( erkek çocuklar 20, kız çocuklar 25 yaşından gün almamış olacak ) ÜYE FİYATI öder. Gezilerde öncelik hakkı üyenindir.
MEZUN  ve MİSAFİR :
Derneğe aidat borçlarını ödememiş üyeler, mezunlar ile üyelerin misafirleri MİSAFİR ÜCRETİ öderler. Derneğin düzenlemiş olduğu önceki gezilere katılan misafirler, yeni katılacak misafirlere göre önceliklidir.

Kar amacı ile yapılmayan Kültür Gezilerimizden elde ettiğimiz gelirin tamamı derneğimizin Pr. Dr. Özlem DOĞAN BURS HAVUZUNA aktarılmaktadır. Derneğimizin düzenlediği gezilere katılarak, bir fazla kız öğrenciye BURS olanağı yaratmamıza katkı sağlayan üye ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

Yetkililer: Y. Erkan ÖZDEMİR, Kudret ÇİÇEKÇİ, Muzaffer GÜNEŞ, Selim ALTAY

Gezi Topluluğunun Gerçekleştirdiği Etkinlikler;

2018 Gezilerimiz

Gezilerimizde çekilen fotoğraflardan oluşan videolarımızı izlemek için tıklayınız…