Bize Katılın

DEUİİBF MEZUNLARI DERNEĞİ’ne üye olduğunuzda, sizin ve ailenizin yaşamını kolaylaştıracak pek çok hizmete kavuşacaksınız:

DEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği olarak üyelerimiz arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı geliştirirken fakültemiz ile olan bağlarını güçlendirmek, artan rekabet karşısında fakültemize maddi ve manevi destek verebilmeyi hedefliyoruz.
Başta üyelerimize, mezunlarımıza mesleki mentorluk ve öğrencilerimize iyi bir kariyer yapabilmeleri adına öğrenci danışmanlığı yaparak katkı sağlamalıyız.
Üyelerimizin mesleki gelişmelerine yönelik yaptığımız etkinlikler ile birlikte sosyal ve kültür yaşamlarını kolaylaştıracak ve katma değer sağlayacak çeşitli indirimler sağlamaktadır.

DEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği olarak fakültemize destek olmaya çalışıyoruz. Desteğimizi siz değerli üyelerimizin ödemiş oldukları aidatların, düzenlemiş olduğumuz kurslar ve etkinliklerden elde ettiğimiz gelirlerin büyük bir kısmını öğrencilerimize karşılıksız burs olarak aktarmaktayız. Öğrencilerimizin yarışmacı olmaları amacıyla ödüllü makale yarışmaları, eğitim kampları düzenlemekle birlikte, fakültemizde düzenlenen benzeri yarışmalara destek vermekteyiz.
Üye olarak sağlayacağınız katkı ile tüm projelerimizi destekleyerek pay sahibi olacaksınız.
Yaşamınız boyunca DEÜ İktisadi Fakültesi Mezunu olmanın haklı gururunu taşıyacaksınız !..

DEÜİİBF Mezunları Derneği ‘ ne üye olmak için ; web sayfamızın ÜYELİK bölümünü ziyaret ediniz..