Fakültemiz, öğrencilerimiz ve mezunlarımız arasındaki yapıyı güçlendirmek, öğrencilerimiz ve mezunlarımızın aidiyet duygularını pekiştirmek, fakültemiz; dolayısıyla üniversitemizin marka değerinin yükseltilmesine katkıda bulunmak, öğrencilik ve öğretim üyeliği hayatı boyunca fakültemize ve derneğimize katkı veren Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Prof. Dr. ÖZLEM DOĞAN ismini yaşatmak, bu çerçevede Prof. Dr. Özlem Doğan BURS HAVUZUNA gelir sağlayarak fakültemizde okuyan dezavantajlı öğrencilerimizin hayatına katkıda bulunmak amacıyla derneğimiz tarafından projelendirilen Prof. Dr. ÖZLEM DOĞAN “ MEZUNLAR AMFİSİ “ ‘ i 1 Kasım 2017 Çarşamba günü Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile açtık.

Ailesi adına eşi Yavuz DOĞAN

Sınıf arkadaşları adına Selda SÜTÇÜ YACAN

Mezunlar Derneği adına Yönetim Kurulu Başkanı Y. Erkan ÖZDEMİR

İşletme Bölümü adına Bölüm Başkanı Prof. Dr. Göktuğ Cenk AKKAYA

Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Kâmil TÜĞEN

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Hüseyin ÇATAL

birer açılış konuşması yaptılar. Açılış konuşmalarından sonra Prof. Dr. Özlem DOĞAN MEZUNLAR AMFİSİ 'inden sıra satın alarak BURS HAVUZUNA katkı yapan mezunlara Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Hüseyin ÇATAL, Dekan Vekili Prof. Dr. Kâmil TÜĞEN, Eski Dernek Başkanlarımızdan Prof. Dr. Mustafa ÖZATEŞLER ve Dernek Yönetim Kurulu üyelerimiz birer teşekkür belgesi takdim ettiler.

Teşekkür belgesi dağıtımından sonra fakültemiz emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Fevzi DEMİR katılımcılara " HAK " konulu bir kısa nostaljik ders anlattı.

Amfi açılış etkinliğimiz, Cafe Break ile son buldu.

RizVN Login

Dernek Üyeleri Girişi